O nás

Společnost začala na Smíchově, Praha 5 v r. 2001 s certifikací svých elektrokoloběžek a elektrotříkolek s bezkartáčovým motorem EMAXI v SZU Jablonec. Následovalo vystavení prohlášení o shodě na uvedené výrobky. Jednalo se o mimořádně kvalitní výrobky s životností přes 10let. Zkonstruovali jsme speciální elektrotříkolky pro osoby ZTP i pro průmyslové použití. Na tyto výrobky jsme hrdi a dodnes se staráme o jejich údržbu, provádíme generální opravy i v případě nonstop použití v průmyslu.

Zákazníci u nás oceňují ochotu upravovat výrobky na přání vč. montáže doplňků.

Od roku 2007 máme provozovnu v Praze 5 - Radotíně a náš sortiment jsme rozšířili o značky Author, Superior, Leader Fox.

V r. 2011 se na nás obrátila firma Derby Cycle z Clopenburgu, Germany se zájmem o spolupráci ohledně prodeje a hlavně servisu elektrokol zn. Kalkhoff a FOCUS na území ČR. Jako první v ČR jsme získali uznání certifikaci servisní partner viz link https://www.focus-bikes.com/int/storelocator/

Zapojili jsme se tak do celosvětové sítě oficiálních servisních partnerů v rámci záručních i pozáručních oprav. Podrobnosti viz. http://www.elektrokolo.cz/n/certifikace-focus-a-kalkhoff

Skladem na opravy elektrokol máme více položek než je běžné.

Samozřejmě si u nás můžete objednat jakýkoliv dostupný model kol výše uvedených značek ze skladu výrobce, pokud jej nemáme na prodejně. Jen uvádíme na pravou míru, že sklad FOCUS a KALKHOFF v ČR není a dostupnost kol ze zahraničí nejsou např. 3 dny, jak se běžně na webu klamavě prezentuje, ale min. týden.

Česká kola mimo náš sklad jsou dostupná do 24-36 hodin a pro Authora v extrémním případě při objednání do 14hod. pracovního dne můžeme dojet za poplatek 500Kč express . V tom případě je dodávka do 3 hodin.